Producenci
O firmie

Sklep zielarsko- medyczny MACIERZANKA powstał w 2017 roku a to wszystko po to, po to, abyś Ty i Twoja rodzina mogła cieszyć się przez lata rewelacyjnym ZDROWIEM ! Misją Macierzanki jest pomoc w osiąganiu dobrostanu POLSKICH RODZIN a w szczególności DZIECI dzięki edukacji zdrowotnej poprzez świadomy powrót do naturalnych i czasami bardzo prostych rozwiązań. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że DOBROSTANU nie osiągnie się w jeden dzień.

W dobie chaosu informacyjnego zauważam, że wiele osób nie kontynuuje ziołowej kuracji tylko dlatego, że wymaga ona czasu a przede wszystkim naszej systematyczności. 

Jako mama dwójki fantastycznych dzieci przyznaję, że macierzyństwo jest dla mnie najpiękniejszą a zarazem najtrudniejszą rolą, jaką przyszło mi pełnić. W związku z tym, że jestem odpowiedzialna za moje dzieci, na co dzień szukam WŁAŚCIWYCH rozwiązań w wielu aspektach życia, począwszy na właściwym odżywianiu a na wszelkich chorobach kończąc. Bardzo dużo produktów przetestowałam na sobie i moich najbliższych i wiem, że np. analizowanie składu kosmetyków nie jest udziwnieniem ale potrzebą, gdyż pomimo informacji na produkcie np. kosmetycznym, że produkt jest bez parabenów i SLS - w swoim składzie te substancje może posiadać.

Będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem borykałam się z problemem łuszczycowym, który po porodzie jeszcze bardziej się nasilił. Po ponad 6 letniej walce z chorobą autoimmunologiczną muszę przyznać, że osiągnęłam bardzo satysfakcjonujące rezultaty.

 Mamy za soba 2 artykuły w gazecie ZDROWY BIALYSTOK. Przed nami jeszcze mnostwo pracy, o kolejnych wystapieniach na pewno bedziemy informowac :)

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl